BERRICHI LOODUSKOSMEETIKA

berrichi-name-1024x1024.jpg

Berrichi on Eesti looduskosmeetika, mille idee sai alguse selle looja Berit Joosepi enda nahaprobleemidest. Pinnakuiv ja allergiline nahk pani Beriti otsima alternatiive tavakosmeetikale puhtast loodusest. Ta asus oma koduses köögis kreeme kokku segama võttes ainest taimeravi raamatutest ja vanaemade tarkustest. Beriti kirglik hobi viis ta peagi kokku teadlastega ja vetikate ning super-õlide vägi muutus kreemiks peale kaheaastast teadustööd. 

 

Berrichi kreemid sündisid koostöös Tallinna Ülikooli Loodus- ja Tervisteaduste Instituudi teadlaste Rando Tuvikese, Marju Robali ja kogenud Berrichi nahaspetsialistidega.

Berrichi toodete koostist ja toimeaineid on põhjalikult uuritud ja testitud – vetikate ja super-õlide vägi vormus kreemiks kaheaastase teadustöö tulemusel. Põhjalikult uuriti rohe- ja punavetika kosmetoloogilisi omadusi ja toimeid, ning katsetati erinevate koostiste ja retseptidega.

 

Kreemide võtmekomponendid, vetikad ja super-õlid, moodustavad täiusliku koosluse vitamiinidest, mineraalidest ja rasvhapetest. Berrichi looduskosmeetika tooted on unikaalsed ja tõesti tõhusad.

 

Loe lisaks: KOSMEETIKATOODETE RETSEPTIARENDUS 

 ja

Berrichi looduskosmeetika kohta täpsemalt.

.

Täpsema informatsiooni saamiseks palun kirjutage: exu@tlu.ee

Vaata lisaks:

Arendustegevus

Terve ja jätkusuutlik eluviis

el_regionaalarengu_fond_horisontaalne.jp

EXU, Tallinna Ülikool

Narva maantee 25

10120 Tallinn, Eesti