LEIGERI

MASSAAŽIKREEM

Käina ravimuda.jpg

Mudaravi kuulub vanimate raviprotseduuride hulka. Eestis on mudaravi tehtud üle 200 aasta. Esimesed mudaravilad tekkisid Eestis 19. sajandi kolmandal kümnendil. Sama kaua on kestnud ka ainulaadese loodusvara teaduslikud uuringud. Tänapäeval kasutatakse ravimuda meditsiinis, kosmeetikas, saunas ja ka massaažil.

Eesti Tervise Arengu Instituudi uuringute põhjal saab ökoloogiliselt kõige puhtamaks pidada Käina lahe muda, sest tegu on Käina lahe – Kassari maastikukaitsealaga. Samuti on Eesti kõige mineraalsem muda Käina lahes.

 

Teadusuuringute keskus „Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus“ koostöös Tallinna Ülikooli ja TLÜ Haapsalu Kolledžiga on uurinud Hiiumaal kaevandatavat ravimuda.

Analüüsid on näidanud, et Hiiumaa ravimuda on unikaalne, sisaldades rohkelt mineraale, mikroelemente ja bioaktiivseid aineid. 

 

Nende teadmiste põhjal arendatud Leigeri ravimuda toodete unikaalne koostis annab kehale väga palju erinevaid eluks vajalikke mineraal-ja bioaktiivseid aineid, turgutades terve organismi tööd.

Alates 2017. a. veebruarist teeb TERE KK koostööd osaühinguga Leiger LK, kes valmistab frantsiisilepingu alusel TERE KK retsepti kasutades massaažikreemi.

 

Loe lisaks: RAVIMUDA TOOTEARENDUS

 

Leigeri toodetest täpsemalt.

Täpsema informatsiooni saamiseks palun kirjutage: exu@tlu.ee

Arendustegevus

Terve ja jätkusuutlik eluviis

el_regionaalarengu_fond_horisontaalne.jp

EXU, Tallinna Ülikool

Narva maantee 25

10120 Tallinn, Eesti