top of page

Ettevõtja - avalda oma arvamust

Rahvusvaheline haridusinnovatsiooni projekt „Platform for Co-operation Between Schools and Enterprises“ ootab ettevõtjate arvamust.

Tallinna Ülikool osaleb koos Ülemiste City ja teiste kõrgkoolidega rahvusvahelises haridusinnovatsiooni projektis „Platform for Co-operation Between Schools and Enterprises“, milles osalevad partnerorganisatsioonid Eestist, Soomest, Lätist ja Leedust.

Projekti raames palume ettevõtjatel vastata küsimustikule, mis käsitleb ettevõtete ja kõrgkoolide vahelise koostöö arendamise võimalust nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasemel.


Küsimustik on anonüümne ja konfidentsiaalne. Tulemusi analüüsitakse rahvusvahelises kõrgkoolide koostöövõrgustikus koostöö edendamiseks ning erinevate arenduskoostöö võimaluste väljatöötamiseks ettevõtetega.


Palume vastata küsimustikule hiljemalt 27.02.2023. Ankeedi täitmine võtab aega kuni 15 min.


Nordplus projekti küsimustik asub SIIN.


Uuring viiakse ellu projekti “Platform for Co-operation Between Schools and Enterprises” raames, mida finantseerib Nordplus Horizontal. Projekti koordinaator on Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor ning partnerid on Vilniuse Kolledž/Rakenduskõrgkool, RISEBA Rakenduskõrgkool, Eesti Maaülikool, Tallinna Ülikool, Tallinna Majanduskool, Kagu-Soome Rakenduskõrgkool, Tartu Ülikool, Mainor AS.

Comments


bottom of page