top of page

Vaata EXU Akadeemia saadet 'Doktorikraad ja ettevõtlus - kas mõlemapoolne kasu?'

Kas ettevõtted peaks doktorikraadi omandanust kauge kaarega mööda käima või vastupidi: püüdma neid iga hinna eest ligi meelitada? Kuidas saab teaduslikku teadmist äriliseks kasuks pöörata ning millist praktilist väärtust see ettevõttele loob?


EXU Akadeemia seekordses saates uurime, mis on peamine erinevus era- ja akadeemilises sektoris töötamise vahel ning mida võidab ülikool ja mida erasektor, kui töötaja end nende kahe vahel jagab. Lisaks küsime, mida tööandjad doktorikraadiga töötajas enim hindavad ning millistel puhkudel ettevõte ei saagi teaduskraadita töötajateta hakkama? Miks rohepööre doktorikraadi atraktiivsust suurendab ning millistes valdkondades läheb doktorikraad tulevikus veelgi rohkem hinda?


Neile ja paljudele teistele küsimustele vastuse saamiseks vaata järele, mida Tallinna Ülikooli Ökoloogia keskuse teadur ja inseneribüroo Steiger keskkonnaspetsialist Martin Küttim ning inseneribüroo Steiger äriarenduse juht Hardi Aosaar saates rääkisid: 

Registreeri ennast kohe vaatama ka kevadhooaja viimast EXU Akadeemiat, mis toimub 1. juunil kell 10, kus räägime Hele Leek-Amubri ja Aiki Pärlega tervislikest karjäärivalikutest. Saatejuht on Külliki Tafel-Viia, Tallinna Ülikooli teadmussiirde ekspert.


Comentários


bottom of page