top of page

EXU Akadeemia seminar “Vii oma kosmeetika- ja tervisetoodete äri teaduse abiga uuele tasemele!”

Neljapäeval, 25. aprillil kell 14 Tallinna Ülikoolis.Kui tegeled looduslikest ainetest kosmeetika, ilu- või tervisetoodete valmistamisega, või plaanid sellise äriga alustamist, siis oled oodatud EXU Akadeemia seminarile “Vii oma kosmeetika- ja tervisetoodete äri teaduse abiga uuele tasemele!”. Seminaril tutvustame Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi molekulaarteaduste labori kogemusi arvukatest koostööprojektidest ettevõtetega, aga ka uusi võimalusi, sealhulgas hiljuti akrediteeritud THC ja CBD määramise metoodikat ning võimalusi selle rakendamiseks erinevates valdkondades, nt kanepisaaduste mõju uurimine inimnahale, neurodegeneratiivsete haiguste kulule jms.


Erinevate loodusressursside väärindamisest kosmeetika- ja meditsiini-/ravimitööstuses räägivad TLÜ LTI tooteinnovatsiooni peaspetsialist Maria Martšenko, keemilise analüüsi katselabori juhataja Mari-Liis Leinus ja LTI neuroloogia külalisprofessor ja Confido Meditsiinikeskuse sisekliiniku juht Toomas Toomsoo.


Seminar toimub neljapäeval, 25. aprillil kell 14 Tallinna Ülikoolis (ruum M-135, Mare maja, Uus-Sadama 5). Seminar on tasuta, kuid palume eelnevalt registreeruda.

コメント


bottom of page