Tallinna Ülikool osaleb 23.-25. märtsil Londonis toimuval EdTech üritusel Bett 2022

Education Estonia, Tallinna Ülikool, Eliis, Alpa Kids, Futuclass, Bizplay, Clanbeat, Edumus ja DreamApply esindavad Eestit 23.-25. märtsil Londonis toimuval haridustehnoloogia messil Bett 2022, mille teema on sel aastal “Tuleviku loomine”.

Tallinna Ülikooli eesmärk on leida uusi koostöövõimalusi erinevate haridusasutustega ning luua uusi EdTech partnerluskokkuleppeid. TLÜ tutvustab messil oma innovatiivseid koolitusi, kus õpetajad omandavad järgnevad 21. sajandi oskused ja digipädevused:

• STEAM oskuste integreerimine erinevatesse ainevaldkondadesse;

• säästva arengu ja ringmajanduse eesmärkide integreerimine digivahenditega;

• digipedagoogika arendamine;

• digivahendite kasutamine formaalsetes ja mitteformaalsetes õpikeskkondades;

• digivahendite kasutamine ettevõtlusõppes;

• digiõpetus kaug- ja hübriidõppes;

• interaktiivsete digitaalsete õppematerjalide väljatöötamine;

• digivahendite kasutamine enesejuhitud õppimise ja erivajadustega õppijate toetamiseks.

Vaata kodulehte, millega Eestit messil tutvustatakse ja loe täpsemalt Eestit esindavate osalejate kohta

EdTechi ettevõtetele pakub ülikool rakendusuuringuid. Üks näidetest on liitreaalsuse mäng, mille TLÜ lõi koos MobiLabiga, pakkudes neile prototüüpimisteenuseid. Kuna ülikoolil on lai koolide ja lasteaedade võrgustik, on olemas head võimalused uute hariduslahenduste katsetamiseks.

TLÜ on huvitatud ka Horizon Europe partnerlusest teiste ülikoolidega. Selles osas on Tallinna Ülikooli tugevuseks ekspertteadmised uudsete õpetamis- ja õppimismeetodite, elukestva ja töökohaõppe, digi- ja roheülemineku jms vallas.