Liitu Tartu Ülikooli eelinkubatsiooni programmiga Teadusest äriks

Tartu Ülikool pakub Eesti kõrgkoolide teadlastele teadusmahuka ettevõtluse idee arendamise programmi.

Foto: TÜ / Andres Tennus

Tartu Ülikool kutsub kõiki ettevõtlikke teadlasi ja tudengeid liituma TÜ eelinkubatsiooni programmiga Teadusest äriks, mis koosneb kümnekonnast praktilisest seminarist intellektuaalomandil põhineva äri alustamisega seotud olulisematel teemadel, nt turg ja klient, meeskond ja juhtimine, toote- ja teenuse disain, intellektuaalomand ja selle kaitse, äriõigus jms. Programm lõppeb lühikese esitlusvooruga 8. detsembril, mil osalejad tutvustavad on ideed ja edasisi plaane paneeli ees, kuhu kuuluvad liikmed nii ülikoolist, investorkogukonnast kui teadusparkidest.

Programmi võimalused

• Äri arengut toetavad koolitused

• Ligipääs ärimentorite ja ülikooli spetsialistide võrgustikule

• Intellektuaalomandi hindamine

• Turundustoetus mainekatel ärifestivalidel ja teistel teemakohastel üritustel osalemiseks

• Potentsiaalsed rahastusvõimalused pärast programmi

Seitsmendat korda läbi viidavasse programmi soovib TÜ tänavu kaasata ka teisi ülikoole ehk kandideerida võivad kõik tingimusel, et teadusprojekti on kaasatud ka vähemalt üks Tartu Ülikooli töötaja või tudeng. Oodatud on ideed ja projektid kõigist valdkondadest.

Sügisene voor algab 27. septembril ja seminarid toimuvad kolmapäeviti (Tartus TÜ Delta hoones/hübriidina via Teams, kell 16-18). Üldjuhul toimuvad seminarid inglise keeles.

Lisainfot programmi kohta leiab SIIT. Täpse seminaride kavaga saab tutvuda SIIN.