TLÜ Arvamusfestivalil: Metaversum - hea uus internet?

Reedel, 12. augustil kell 16.00 Paide Keskväljakul, Arvamusfestivali Tuleviku alal.

12.–13. augustil toimub Paides Arvamusfestival. Sel aastal osalevad Tallinna Ülikooli teadlased üheksa arutelu korraldamisel ja võtavad ekspertidena osa veelgi enamates aruteludes.

Reedel, 12. augustil kell 16.00 algab Paide Keskväljakul Tuleviku alal arutelu, kus BFMi osaluskultuuri professori Katrin Tiidenbergi modereerimisel arutlevad BFMi meediainnovatsiooni professor Indrek Ibrus, riigi andmete juht Ott Velsberg ning Eesti VR ja AR Assotsiatsiooni juhatuse esimees Märt Lume Metaversumi teemadel.

Milliseks kujuneb elu aina digirikastatumas ja tehnoloogiakesksemas maailmas? Millist tulevikuinternetti me tahame? Mida üldse kujutab endast tulevikuinternetina kirjeldatav “metaversum” ja millised riskid ning võimalused toob endaga kaasa "ruumiline internet”. Arutleme, milline on suhtlus, äri ja innovatsioon tulevikuinternetis, ja mis veel olulisem - mida õppida platvormide võidukäigu poolt vormitud tänasest internetist.

Arutelu on eesti keeles ja seda saab otseülekandena vaadata ka Tallinna Ülikooli YouTube kanalis.

Vaata lisa Tuleviku ala Facebookilehelt.