top of page

Startup Speed Dating Night

STARTER programmi neljateistkümnes Startup Speed Dating Night Eesti Kunstiakadeemias.

Oktoobri lõpus toimus STARTER programmi raames 14. korda Startup Speed Dating Night, mis tõi kokku STARTERtallinna ja seekord ka mitmed programmivälised tudengite tiimid, kel oli võimalus vestelda erinevate valdkondade mentoritega ning saada nõu, kuidas oma äriideedega edasi minna.


Selle sügise Startup Speed Dating Night’i väisas ligi 150 osalejat, nende hulgas 42 mentorit. Mentorite jaoks on Startup Speed Dating Night kujunenud üheks olulisimaks ja tunnustatumaks startup valdkonna sündmuseks, mida hinnatakse kui kogukonna kohtumise võimalust.Eesti Kunstiakadeemias toimunud mentorõhtu juhatasid sisse kaks inspiratsioonikõnelejat: Mari-Ann Meigo Fonseca, Gelatex’i kaasasutaja ja tegevjuht ning Renee Puusepp, ehitustehnoloogia uuendaja, arhitekt ning Creatomus Solutions’i asutaja.


Kõige “sebija-võimekam” tudengitiim DoBu.
Kõige “sebija-võimekam” tudengitiim DoBu.

Nagu varasematel, nii ka seekordsel mentorõhtul mängiti investeerimismängu ning selgitati välja kõige “sebija-võimekam” tudengitiim. Sedakorda sai selleks Eesti Kunstiakadeemia tudengite ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi õppurite tiim DoBu, kes arendab koduomanikele suunatud platvormi, kuhu saab kokku koondada kõik oma kodus kasutusel olevate masinate, süsteemide jm tehniliste detailide hooldusjuhendid, materjalid, mõõtmed jne ning mis tuletab koduomanikule automaatse märguandega meelde, kui mõni asi vajab väljavahetamist, hooldust, garantii pikendamist vms.

Comments


bottom of page