Tlu_EXU_stock_Tanel_Meos-125.jpg

EXU AKADEEMIA

EXU Akadeemia on teemahommiku formaadis lühiloengust ja arutelust koosnev sari​, mida korraldame koostöös Tallinna Strateegiakeskusega. 

Seminaride sarja raames tutvustame ettevõtjatele teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad neid ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel. Seminare viivad läbi Tallinna Ülikooli õppejõud, kes tutvustavad loengu ja arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele.

Seminarides tutvustame häid näiteid Tallinna Ülikooli ja ettevõtete koostööst, loenguline osa vaheldub vestlusega ning saate ühtlasi ka praktikas üht-teist ise järele proovida. Vestlusi modereerib Külliki Tafel-Viia, Tallinna Ülikooli EXU valdkonna juht.

 

Seminarid toimuvad enamasti iga kuu viimasel neljapäeval kell 10.00 - 11.00 virtuaalselt.   

 

Seminarid on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine eraldi igale sündmusele. Osalemise korral palume täita registreerimisvorm vähemalt päev enne sündmuse toimumist. Lingi seminarile saadame enne sündmust e-kirja teel kõigile registreerinud osalejatele. NB! Igale seminarile palume registreerida eraldi.  

EXU Akadeemia seminaride kava sügisel 2021

30. september - Minu ülemus on robot.?!  Registreeri seminarile siin.

28. oktoober - Kuidas mõõta ettevõtte tulemuslikkust ja mõju ühiskonnale?

25. november - Kuidas ära tunda, et sa parajasti õpid?

9. detsember - Kui kasutajasõbralikud on meie igapäevased nutilahendused?

Vaata eelmise hooaja salvestusi siit.