Osale veebikohtumisel: Kuidas ülikoolid saavad Hiiumaa ettevõtjatele kasulikud olla?

Neljapäeval, 3. novembril algusega kell 9.00 veebis.

Maria Martšenko (vasakul) ja Ingrid Hindrikson (paremal)

Neljapäeval, 3. novembril algusega kell 9.00 toimub Hiiumaa Arenduskeskuse veebipõhine infopäev, kus looduskosmeetika teemadel räägivad Tallinna Ülikooli projektide ja teadmussiirde keskuse ettevõtluskoostöö ekspert Ingrid Hindrikson ja Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi tooteinnovatsiooni peaspetsialist Maria Martšenko.

Veebikohtumisel ülikoolidega saavad vastuse küsimused, kuidas ülikool saab ettevõttele kasulik olla ja kuidas rakendada teadust äri arenguks? Milliseid võimalusi pakuvad ülikoolid ettevõtjatele, mis on ADAPTER ja kuidas see ettevõtjale kasulik saab olla?

Sündmuse kava:

09.00–09.15 Sissejuhatus ADAPTERisse (Tartu Ülikool)

09.15–09.45 Tallinna Ülikool (looduskosmeetika teema)

09.45–10.15 Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus (toidu teemad)

10.15–10.45 TalTech (kinnitamisel)

10.45–11.15 Maaülikool (kinnitamisel)

Veebikohtumisel osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Registreeri SIIN.

Sündmus Facebookis.