top of page

WoWeC KLASTER

TÖÖ, HEAOLU JA KOMMUNIKATSIOON GLOBALISEERUVAS JA DIGITALISEERUVAS MAAILMAS

Abiodun Afolayan Ogunyemi

Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudi digipöörde teadur

Põhiteema(d):

Inimkesksed disainimeetodid, struktuurvõrrandite modelleerimine, süstemaatiline kirjanduse ülevaade, andmete analüüs, õppimise kaasamise näitajate efektiivsuse hindamine, hindamisvahendite väljatöötamine.

Abiodun on Tallinna Ülikooli digipöörde teadur. Tema taust on arvutiteaduse, infosüsteemide ning inimese ja arvuti interaktsiooni alal. Abiodun omandas doktorikraadi Tallinna Ülikoolis informaatikas uurides inimese ja arvuti interaktsiooni. Tal on üle kümne aasta akadeemia ja tööstuse koostöö kogemust. Varem töötas ta Saksamaa Teadus- ja Tehnoloogia Raamatukogus mittetekstiliste materjalide laboris kasutajate uurija/UX-uuringute spetsialistina. Abiodun soovib integreerida inimkesksed disainimeetodid tarkvaratehnoloogia protsessi. Täpsemalt on ta huvitatud tööriistadest ja tehnikatest, mis hõlbustavad agiilse ja kasutajakeskse lähenemise integreerimist ning tuvastavad väljakutseid, mis on seotud selle rakendamisega ettevõtetes. Praegu on Abiodun Tallinna Ülikooli digipöörde ja elukestva õppe uurimisrühma liige. Ta uurib, kuidas saaksime hõlbustada töökohal õppimist ilma protsesse formaliseerimata. Ta uurib hääljuhtimisega õppimise võimalusi töökohtadel.


Haakuvad projektid:


Project 1: RECOM: Redesigning Introductory Computer Using Innovative Online Modules. Erasmus+ Project (KA226-HE-098258)The project commenced from April 19, 2021, to 18 April 2023; and is funded with an amount of 261, 792.00 Euros.


Project 2: Development of Digital Ecosystem for the Nigerian Textile Industry (Digi-Textile). Funded by the Nigerian Tertiary Education Trust Fund (TetFund) and runs from 2021-2023.


Project 3: Enhanced Europeana Unified Playout Service INEA/CEF/ICT/A2017/1564684 Europeana Media for the Innovation and Networks Executive Agency Department C, Connecting Europe Facility (CEF), TELECOMMUNICATIONS SECT (01.09.2018-29.02.2020)


Project 4: Development of assessment tool for supporting the maturity of HCI practice in software development companies. Doctoral research project. Funded by Tallinn University research grant. 2017


bottom of page